LJ12A3-4-Z/BY Inductive Proximity Sensor - PNP DC 6-36V 3D NYOMTATÓ Bed level sensor - 4mm - M12 - Jelenlegi ára: 999 F
LJ12A3-4-Z/BY Inductive Proximity Sensor
Model: LJ12A3-4-Z / BY
Operating Voltage: DC 6-36V range within Universal
Output Type: PNP normally open three-line
Detection object: metal objects
Detection distance: 4 mm
Output Current: 300 mA
Response Frequency : 0. 5KH
Dimensions: 12 mm screw diameter