kijelző LP140WX1(TL)(01) 14,0" (12"x7.4") WXGA 1280x768 30 pin tesztelt - Jelenlegi ára: 4 500 Ft
kijelző LP140WX1(TL)(01) 14, 0"szélesvásznú - 5: 3WXGA (1280x768)CCF, LLVDS, 30 pin  tesztelt a saját gépbe volt tesztelve a laptop vgas lett  a kijelző karcmenteskijelző  (12"x7. 4")
kijelző LP140WX1(TL)(01) 14, 0"szélesvásznú - 5: 3WXGA (1280x768)CCF, LLVDS, 30 pin  tesztelt
Csatlakozó
LVDS, 30 pin
Felület Fényes
LP140WX1(TL)(01)
Méret     14, 0" - szélesvásznú - 5: 3
Felbontás     WXGA (1280x768)
Megvilágítás     CCFL
Csatlakozó     LVDS, 30 pin